KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967544
nr 1396 7544
Frans Larsson
(1894-1957), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 38x48cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:05:54
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Frans Larsson
Läs mer om Frans Larsson